KONTAKTY

HAFERA - učební pomůcky s.r.o.
Bělská 124
Bolatice - Borová 747 23
tel: +420 608 411 207
napište nám

CO DĚLÁME
CO DĚLÁME

Představujeme vám sortiment ryze českého výrobce učebních pomůcek firmy Hafera-učební pomůcky s.r.o. Naše pomůcky jsou určeny pro výuku na mateřských a základních školách.

Pravidelně se věnujeme rovněž vývoji nových učebních pomůcek a doplňků které vám usnadní a zjednoduší vaši práci. Naše pomůcky vyvíjí zkušený tým aktivních pedagogů, kteří dbají na pratickou využitelnost, jednoduché používání, manipulaci a také na praktické balení pomůcek.

Pomůcky jsou vyráběny na plastovém materiálu za použití nejmodernějších metod tisku.Obchodní strategií firmy je výroba a distribuce učebních pomůcek.

Snažíme se prostřednictvím obchodních zástupců prodávat koncovým zákazníkům a navštívit alespoň  jednou v roce každou MŠ a ZŠ v celé ČR a nabídnout jim nový produkt.

Usilujeme o to být důvěryhodným a spolehlivým partnerem pro naše zákazníky a obchodní partnery.


O NÁS

Firma Hafera-učební pomůcky byla založena v roce 2009 jako výrobní a obchodní firma která navazuje na úspěšnou historii firmy Silesia Trading s.r.o.


Firma se zabývá výhradně výrobu a distribuci učebních pomůcek v české a slovenské republice.

 

Od roku 1998 (Silesia Trading) jsme začali vyrábět a distribuovat prostřednictvím obchodních zástupců učební pomůcky pro MŠ a ZŠ v ČR.

 

Od roku 2000 máme 5 obchodních zástupců a pokrýváme celou ČR.

 

Od roku 2005 opouštíme kartonový materiál ze kterého jsme vyráběli doposud a začínáme vyrábět pomůcky na plastových kartách a výrazně vzrůstá kvalita.

 

Současně též  přecházíme ze systému suchých zipů na magnety. Tyto dva kroky jsou hlavním impulsem pro zjednodušení a maximální zkvalitnění výroby. Postupně jsme taky přibírali do našeho výrobně-obchodního týmu nové tváře takže ze čtyř členů původní sestavy jsme se rozrostli ke dnešním devíti.

 

Od roku 2009 mění firma své obchodní jméno na Hafera-učební pomůcky s.r.o. a začíná prostřednictvím partnerské firmy Elarin s.r.o. působit také na Slovensku.