Chemie

Neohodnoceno

Polepy na schody s chemickými prvky jsou vzdělávacím materiálem pro školy, který vizualizuje základní chemické prvky, jako je kyslík, helium, vodík, zlato a další. Tyto polepy nabízejí studentům přehledný a interaktivní způsob, jak se seznamovat s prvky a základy chemie.

2 700 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 31
Chemie
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Polepy na schody s chemickými prvky jsou inovativním vzdělávacím nástrojem pro školy, který přináší učení chemie přímo do školního prostředí. Obsahují krátké popisy základních chemických prvků, jako jsou kyslík, helium, vodík, zlato a další.

Tyto polepy umístěné po schodech ve školní budově umožňují studentům interaktivně se seznamovat s prvky. Tento přístup nejen poskytuje studentům příležitost k praktickému a vizuálnímu procvičování chemických znalostí, ale také podporuje jejich zájem o chemii a rozvíjí jejich schopnost aplikovat teorii do praxe.

Polepy na schody s chemickými prvky představují efektivní prostředek k obohacení vzdělávacího prostředí ve škole a podporují studenty v jejich porozumění základních principů chemie.