Fyzika

Neohodnoceno

Polepy na schody s fyzikálními veličinami obsahují základní fyzikální koncepty, jejich vzorce a jednotky. Jsou určeny pro školy jako vzdělávací nástroj, který umožňuje studentům interaktivně se seznamovat s fyzikálními principy během pohybu po schodech.

4 500 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 30
Fyzika
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Polepy na schody s fyzikálními veličinami jsou inovativním vzdělávacím prostředkem pro školy, který propojuje učení fyzikálních konceptů s každodenním prostředím školních schodišť.

Tyto polepy obsahují základní fyzikální veličiny, jejich vzorce a jednotky, což umožňuje studentům interaktivně se seznamovat s fyzikálními principy během pohybu po schodech.

Každá fyzikální veličina je prezentována srozumitelným způsobem. Tento přístup nejenže umožňuje studentům praktické procvičování fyzikálních vzorců mimo tradiční učebnu, ale také podporuje jejich chápání fyzikálních principů v reálném životě.

Polepy na schody s fyzikálními veličinami představují efektivní prostředek k posílení vzdělávacího prostředí ve škole a podporují aktivní a zábavný způsob učení fyziky.