Matematika - dominové karty

Neohodnoceno

Přinášíme vám matematiku zábavnou formou s našimi dominovými kartami! Ideální pro základní školy, tyto karty kombinují učení s hrou a pomáhají dětem lépe porozumět matematickým konceptům.

4 000 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 72
Matematika - dominové karty
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

"Matematika - dominové karty" jsou inovativní učební pomůckou navrženou speciálně pro základní školy. Tento soubor karet poskytuje zábavný a interaktivní způsob, jak učit matematiku a rozvíjet matematické dovednosti u dětí.

Každá karta obsahuje matematický problém nebo cvičení, které se týká různých oblastí matematiky, jako jsou sčítání, odčítání, násobení, dělení a mnoho dalšího. Děti si mohou vybrat kartu, vyřešit úkol a pak spojit odpovídající karty na základě správné odpovědi.

Tento způsob učení pomáhá dětem lépe porozumět matematickým konceptům a rozvíjí jejich kritické myšlení, logické myšlení a schopnost řešit problémy. Kromě toho, že jsou tyto karty skvělým učebním nástrojem, jsou také zábavným způsobem, jak trávit čas se spolužáky.

"Matematika - dominové karty" jsou skvělým doplňkem výuky matematiky ve školách a také nabízí zábavný a interaktivní způsob, jak posilovat matematické dovednosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Učební pomůcky pro ZŠ
Podle tématu: Matematika